MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Prawie 500 milionów dla przedsiębiorców z Warmii i Mazur! (WIDEO)

Sylwester Kasprowicz
Sylwester Kasprowicz
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego zainicjował ambitny program inwestycyjny o wartości blisko 500 milionów złotych. Środki te mają wspierać przedsiębiorczość, poprawę efektywności energetycznej oraz rozwój odnawialnych źródeł energii. Realizację programu będzie zarządzać Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK), który odpowiadać będzie za finansowanie instrumentów finansowych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027.

Członek Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Bogdan Bartnicki, podkreśla, że te znaczne środki finansowe są szansą dla przedsiębiorców z regionu Warmii i Mazur na rozwój i innowacje. Bartnicki przekonuje, że warto skorzystać z tej możliwości, a samorząd jest gotów wesprzeć każdy zrównoważony projekt.

fot. Marcin Tchórz

- Jesteśmy zdeterminowani, aby te środki były rzeczywiście wykorzystane na poprawę warunków życia mieszkańców oraz na rozwój lokalnej przedsiębiorczości - mówi Bogdan Bartnicki.

W ramach inicjatywy, Bartnicki oraz wójt Gminy Rybno, Tomasz Węgrzynowski, przeprowadzili konsultacje z przedstawicielami biznesu z Gminy Rybno. Spotkanie miało na celu przedstawienie możliwości finansowania oraz uzyskanie opinii i potrzeb lokalnych przedsiębiorców.

fot. Marcin Tchórz

- Chcemy, aby przedsiębiorcy z naszego regionu wiedzieli, że mają wsparcie i możliwość zdobycia środków na rozwój swoich firm - dodaje Węgrzynowski.

Wszystkich zainteresowanych informacjami na temat programu oraz możliwościami uzyskania wsparcia zachęcamy do śledzenia aktualności na stronie Wrota Warmii i Mazur - Regionalny portal informacyjny dostępnym pod adresem warmia.mazury.pl.

Opracował: Sylwester Kasprowicz

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Prawie 500 milionów dla przedsiębiorców z Warmii i Mazur! (WIDEO) - Warmińsko-Mazurskie Nasze Miasto

Wróć na bartoszyce.naszemiasto.pl Nasze Miasto