Wypadek koło Bartoszyc. Pijany kierowca uderzył w tył ciągnika rolniczego

KWP Olsztyn
Policjanci ustalili, że kierujący osobówką miał ponad promil alkoholu w organizmie.  Ponadto ten sam kierowca kilka minut wcześniej, koło miejscowości Łankiejmy,  spowodował kolizję z innym pojazdem, po czym uciekł z miejsca zdarzenia.
Policjanci ustalili, że kierujący osobówką miał ponad promil alkoholu w organizmie. Ponadto ten sam kierowca kilka minut wcześniej, koło miejscowości Łankiejmy, spowodował kolizję z innym pojazdem, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Zdjęcie ilustracyjne (archiwum Polskapresse)
Wypadek koło Bartoszyc. Do zdarzenia doszło niedaleko Łąbędnika. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 55-letni kierowca forda nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w tył jadącego przed nim ciągnika rolniczego. W wyniku zdarzenia traktorzysta został przetransportowany helikopterem do szpitala w Olsztynie. Sprawca zdarzenia miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Pirat drogowy w Lublinie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na bartoszyce.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie